Jūsų, kaip marionetės gyvybei iškilo grėsmė

Jūsų, kaip marionetės gyvybei iškilo grėsmė

Dešimtys Prancūzijos parlamentarų teigia, kad prieš diskusiją dėl naujausių COVID-19 apribojimų sulaukė grasinimų mirtimi.

Pagal siūlomas naujas taisykles, piliečiams nebus leista patekti į barus, restoranus, važiuoti tolimojo susisiekimo viešuoju transportu ir į įvairias viešąsias erdves.
Prancūzijos vidaus reikalų ministras Géraldas Darmaninas paragino policiją sustiprinti prezidento ir parlamentarų apsaugą,
parlamento nariai vis dažniau tampa įžeidimų ir grasinimų taikiniais diskutuojant dėl vyriausybės pasiūlymo naujų Covid19 ribojimų.
Šią savaitę vidaus reikalų ministras Géraldas Darmaninas paragino parlamentarų biurus ir namus sistemingai įtraukti į nuolatinį policijos patruliavimą.
Pastarosiomis dienomis taikiniai buvo keli prezidento Emmanuelio Macrono valdančiosios LREM partijos parlamentarai.
Pascalio Boiso automobilis buvo apgadintas per gaisrą, kilusį jo namuose. Šalia esančios sienos buvo paženklintos užrašais „Balsuokite prieš“ arba „Kažkas sprogs“.
Yaël Braun-Pivet, atsakinga už teisės komitetą, trečiadienį gavo grėsmingą žinią, kai parlamente prasidėjo debatai dėl naujų Covid19 ribojimų, “Jūsų, kaip marionetės, gyvybei iškilo grėsmė, jei nebalsuosite prieš šį įstatymo projektą, Prancūzija prisimins nacionalinę asamblėją kaip didelę kraujo vonią, kurioje guli kūnai tų, kurie manė, kad jie mus valdo.”
Ludovicui Mendesui neseniai grasino nukirsti galvą.
Parlamentarų debatai dėl naujų Covid19 ribojimų skatina naują prancūzų pasipriešinimo bangą, kas savaitę rengiami protestai prieš skiepijimą ir ribojimus.

Šaltinis: yahoo


Expressinfo.eu – sužinok per akimirką, žinios trumpos ir iš patikrintų šaltinių, iš pasaulio ir Lietuvos.

Išsamę ir naujausią informaciją skaitykite interneto puslapyje:
https://expressinfo.eu
sekite mus facebook:
https://www.facebook.com/Expressinfoeu-100233945864036
užsiprenumeruokite telegram kanalą:
https://t.me/+mnm9n1YHXCAyZjM0
Žiūrėkite mus Youtube kanale:
https://www.youtube.com/channel/UCq8UAMrO5He3n0edsEhHCHA/videos
Rašykite, teiraukites, siūlykite temas:
expressinfo.eu@gmail.com

Lietuva, Vilnius

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here