Vyriausybės dirba ne piliečiams, o užkulisiniams veikėjams, kas paslėpta už infekcijos

Vyriausybės dirba ne piliečiams, o užkulisiniams veikėjams, kas paslėpta už infekcijos

Dr. Reineris Fuellmichas yra tarptautinis teisininkas, sėkmingai padavęs į teismą dideles nesąžiningas korporacijas, tokias kaip „Volkswagen“ ir „Deutsche Bank“. Jo pasaulinis teisininkų tinklas išklausė šimtą ekspertų iš visų mokslo sričių, jie surinko nepaneigiamų įrodymų, kad covid pandemija iš tikrųjų yra suplanuota nusikalstama operacija. Pasak daktaro Fuellmicho, gali prireikti antrojo Niurnbergo teismo proceso, kad būtų patraukti baudžiamojon atsakomybėn visi, prisidėję prie šio precedento neturinčio nusikaltimo žmoniškumui.

Reiner Fuellmich kalba apie Covid pandemiją, kas už jos paslėta ir kokie tikslai, žiūrėti video

Ypač svarbu pabrėžti, kad tai yra gerai koordinuotas tarptautinių teisininkų iš Vokietijos, Austrijos, Prancūzijos ir Italijos bendradarbiavimas su angloamerikiečių teisininkais siekiant atskleisti tiesą apie covid.

Nes tai, kas dabar vyksta visame pasaulyje, nors ir vis dar bandoma kruopščiai užmaskuoti kaip „pandemija“, vis aiškiau matoma, kaip didžiausias išpuolis prieš demokratiją, kurį kada nors įvykdė taip vadinamas politinis ir kapitalo elitas. Šios atakos tikslas likviduoti viduriniąją visuomenės klasę, perimant jų turtą apsišaukėlių „elitui“.
Pasitelkus vadinamąjį skaitmeninį skiepijimo pasą, įgyti nuolatinę kiekvieno piliečio kontrolę. Iš intensyviausiai ir tikslingai visame pasaulyje keliamos masinės panikos naudos gavėjai yra farmacijos ir technologijų pramonė, kurios tyrimai, kaukės, „skiepai“ apmokami šimtais milijardų dolerių mokesčių mokėtojų pinigais.

Šaltinis:
https://www.fuellmich.com/mandanten-information-nr-06-www-corona-schadensersatzklage-de/


Expressinfo.eu – sužinok per akimirką, žinios trumpos ir iš patikrintų šaltinių, iš pasaulio ir Lietuvos.

Išsamę ir naujausią informaciją skaitykite interneto puslapyje:
https://expressinfo.eu
sekite mus facebook:
https://www.facebook.com/Expressinfoeu-100233945864036
užsiprenumeruokite telegram kanalą:
https://t.me/+mnm9n1YHXCAyZjM0
Žiūrėkite mus Youtube kanale:
https://www.youtube.com/channel/UCq8UAMrO5He3n0edsEhHCHA/videos
Rašykite, teiraukites, siūlykite temas:
expressinfo.eu@gmail.com

Lietuva, Vilnius